افزونه wordFence

افزونه wordFence

 

افزونه wordFence، یکی از محبوبترین افزونه های افزایش امنیت سایت می باشد. در این بررسی نگاهی به ویژگی ها و عملکردهای WordFence می اندازیم.

چرا به پلاگینWordFence وردپرس نیازداریم

از آنجا که وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است و بیش از ۲۵٪ وب سایت های دنیا از آن استفاده می کنند، به علت همین محبوبیت است که هدف حملات مخرب، تلاش های هک،

تزریق کد و غیره قرار می گیرد. برخی از بهترین اقدامات امنیتی که می توانید انجام دهیدشامل: بک آپ گیری منظم از سایت، استفاده از کلمات عبور قوی، و غیرهاست. شما افزونه امنیتی وردپرس

برای مسائل پیشرفته مانند نیاز اسکن نرم افزارهای مخرب، نیاز به مسدود کردن فعالیت های مشکوک و یا نظارت بر وب سایت شما.

افزونه Wordfence Security افزونه رایگانی است که در کلاس پلاگین های امنیتی و عملکردی قرار دارد و می تواند وب سایت شما را تا ۵۰ برار سریع تر و امنیتی تر می کند .

Wordfence security بدین صورت عمل می کند که سایت آلوده شما را شروع به چک می کند و از طریق اسکن قوی از سمت سرور رسمی ورد پرس برای تمام هسته ها، تم ها و پلاگین ها  انجام می هد و در نتیجه  Wordfence

امنیت سایت را بهتر و همچنین موجب ۵۰ برار سرعت گرفتن آن می شود. ابتدا نگاهی به چگونگی WordFence امنیت محافظت وب سایت خود را در برابر تهدیدات مشترک می اندازیم.

تنظیم پلاگین WordFence

پلاگین WordFence در دو نسخه رایگان و پرداخت ارائه شده است. نسخه پولی دارای قابلیت های اضافی و پشتیبانی دائمی است. نسخه رایگان کاملا قابل استفاده است.

ما در اینجا به بررسی نسخه رایگان این افزونه می پردازیم. این پلاگین نیز دارای تنظیمات صفحه را آن شما را می توانید راه اندازی این افزونه برای برآورده کردن نیازهای شما است.

ابتدا به قسمت WordFence » Options بروید.

افزونه wordFence 

 

افزونه wordFence، پلاگین بسیار قدرتمندی است که مجموعه گسترده ای از ویژگی ها و گزینه ها را دارد. ابتدا برای راه اندازی گزینه های افزونه را فعال/ یا غیر فعال کنید. این شامل فعال یا غیرفعال کردن ویژگی های پلاگین اصلی و ارائه آدرس ایمیل اضافی برای دادن اخطار است.

صفحه گزینه های پیشرفته، مربوط به چگونگی رفتار و کارهای افزونه در سایت است که می توانید آنها را تغییر دهید. شما می توانید با فعال یا غیر فعال کردن گزینه ها، بگویید می خواهید در مورد چه وقایعی به شما هشدار داده شود. اگر شما وب سایت شلوغی دارید پس بیشتر ایمیل های امنیت WordFence را به عنوان هشدار دریافت می کنید. بسیاری از این هشدارها، مربوط به فعالیت های مضر نیست.

 می توانید فایل ها و دایرکتوری برای اسکن و رفتار فایروال را تنظیم کنید. اگر نمی دانید کهه گزینه ها برای شما چه کاری انجام می دهند آن را تغییر ندهید.

اسکن وب سایت تان را در برابرتهدیدات با WordFence

WordFence  دارای ابزارهای قدرتمند اسکن است. به سادگی  می توانید به قسمت WordFence » Scan بروید و شروع به اسکن کنید. WordFence سایت وردپرس خود را برای تهدیدات مشترک مانند درب پشتی، کد های مخرب و مشکوک، تزریق خروجی، و غیره را بررسی کنید

پس از اتمام اسکن، تعدادی از مشکلات که پیدا شده است نشان داده می شودکه با کمک شماره مربوط به آن، می توانید اطلاعات دقیقی در مورد آن  به همراه توصیه های عملی در نحوه رفع آن مشاهده کنید.

 

افزونه wordFence

 

 

دانلود رایگان wordfence.6.3.9