افزونه ZM Ajax Login & Register

ZM Ajax Login & Register

 

با ZM آژاکس ورود و ثبت نام، شما می توانید سیستم سفارشی و صفحه ثبت نام ایجاد کنید. با کمک افزونهZM Ajax Login & Register، میتوانید علاوه بر امکان عضویت و لاگین آژاکس قابلیت ورود با اکانت فیسبوک را نیز در سایت ایجاد کنید. هنگامی که کاربران وارد سایت شوید می توان آنها را به یک صفحه سفارشی هدایت می شوید، برای مثال: “داشبورد”، و یا “خوش آمدید”. پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به تنظیمات آن میتوانید مشخصات برنامه فیس بوک و سایر تنظیمات فیلدهای ثبت نام را انجام دهید سپس ۲ برگه برای قرار دادن کدهای میانبر [ajax_login] و [ajax_register] که برای ایجاد صفحه ثبت نام و ورود هستند بسازید. میتوانید از بخش ابزارکها ویجت افزونه را در محل مورد نظر از ابزارکهای قالب وردپرس قرار دهید. با استفاده از این افزونه می توانید یک فرم لوگین و ثبت نام سفارشی ایجاد کنید که بصورت پاپ آپ برای ورود کاربران و یا ثبت نام نمایش می دهد.
بدون نیاز به هیچ نوع پست سفارشی، فقط صفحه وردپرس ایجاد کنید، می توانید لوگوی سفارشی وکد کوتاه زیر [ajax_login]، [ajax_register] را اضافه کنید.

هر فرم دارای پیش تنظیم گزینه های برای طراحی ظاهر طراحی شده و با استفاده از AJAX است. از تنظیمات شما می توانید انتخاب کنید یا؛ انباشته (پیش فرض) یا یک ظاهر طراحی شده باشد. یک ظاهر طراحی شده اضافی شما می توانید با اضافه کردن CSS سفارشی خود را یا با استفاده از یکی از قلاب های موجود به دست آورد.
احساس رایگان برای تماس با ما و هر گونه قلاب اضافی شما نیاز اضافه کنید. فرم استفاده از AJAX که به منظور بررسی نام کاربری و ایمیل معتبر هستند و در حال حاضر در حال استفاده نیست.

اگر شما در ورود به فیس بوک را فعال کرده و یا ثبت نام، از تنظیمات خود، دکمه فیس بوک در قالب نمایش داده خواهد شد. هر کاربر که ورود با فیس بوک خواهد بود ثبت نام به عنوان یک “مشترک” و تصویر پروفایل فیس بوک خود را به عنوان نماد خود استفاده

امکانات

پشتیبانی ورود به فیس بوک
تغییر مسیر کاربران به یک URL سفارشی و یا صفحه بعد از وارد، مانند؛ “داشبورد” یا “خوش آمدید
تایید AJAX برای نام کاربری و ایمیل حساب
انتخاب بین سبک های مختلف: انباشته (پیش فرض) و یا گسترده
استفاده از پیشرفته شامل: اختصاص ورود و ثبت نام افعال modal به آیتم های منو، پشتیبانی از CSS سفارشی، چند قلاب دسترس هستند و همچنین
در حال حاضر در روسیه به لطف artbelov، اسپانیایی و فرانسه به لطف توماس G در دسترس

 

 

 

ویژگی:

– پشتیبانی از ورد توسط اکانت فیس بوک

– سفارشی کرن تغییر مسیر کاربران هنگامی که وارد حساب کاربری خود می شودند :/dashboard/ or /welcome/

– تایید ایمیل بصورت آژاکس برای ورد به حساب کاربرای

– و دیگر تنظیمات پیشرفته

نصب افزونه:

بعد از نصب و فعال سازی افزونه:

برای ورد کاربران از این کد

[ajax_login]

و

برای ثبت نام در سایت از کد زیر استفاده کنید.

[ajax_register]

از این دو کد می توانید در خود قالب برگه ها و پست ها استفاده کنید.

 

 

 

دانلود رایگان افزونه zm-ajax-login-register